Mobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Bozum

Mobil Ödeme Bozdurma, cep telefonu bakiyesini mobil ödeme ile nakite çevirme işlemidir. Mobil ödeme bozum işlemi için BozdurmaOfisi olarak hizmetinizdeyiz.

Mobil ödeme bozdurma işlemleri güvenilir mi, güvenli bir şekilde bakiye bozdurma işlemleri nasıl yapılır ve benzeri sorulara sahip arkadaşlarımız ısrarla uyarılmıştır fakat konu hakkında uyarıda bulunduğumuz kişiler epey fazla olmak üzere mağduriyet yaşayarak bize tekrardan ulaşmıştır. 

Konu hakkında arkadaşlarımıza yardımcı olmak istediğimizde ne yazık ki iş, işten geçmiş oluyor ve mobil ödeme bozdurma işlemi için yardımcı olamıyoruz. Çünkü, arkadaşlarımız dijital platform üzerinden yapılan bu işlemler kişi ve kuruluşların güveni suistimal etmesi üzerine çokca sayıda kullanıcıya mağduriyet yaşatmaktadır.

İnanın bu sahtekarlığı meslek edinmiş çokca sayıda işletme vardır. Mobil ödeme bozum işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilmeniz adına BozdurmaOfisi ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin hızlı, referanslı olmasına özen gösteriyoruz.

Mobil Ödeme Bozdurma | Mobil Ödeme Bozum

Mobil ödeme bozum işleminde güvenilir bir site olarak ödemeleriniz hesabınıza fast ile gönderilmektedir. Güvenilir ve hızlıyız. Mobil ödeme bozdurma işlemleri öncesinde kesinlikle ve kesinlikle referans istemeyi unutmayınız. Referanslarınızı videolu olarak talep etmeniz ayriyetten güvenliğiniz önemlidir.

Mobil Ödeme Bozdurma işlemleri ile ilgili hizmet sunduğunu belirten 120TL ödemeye 100TL veren kişi kuruluşlar tekrardan belirtiyoruz ki dolandırıcıdır. Bu kişilere sakın itimat ederek işlem yapmayınız. 

Mobil Bozum işlemlerini sağlayan güvenilir mobil ödeme sitesi yok mu? sorusunu duyar gibiyiz. Tabi ki var, mobil ödeme bozum işlemlerinin hakkını veren, müşterisini memnuniyet eden diğer kuruluşlarda vardır. 

Güvenilir mobil ödeme nakite çevirme işlemi sağlayan diğer rakiplerimiz, bizim dostumuzdur. BozdurmaOfisi ekibi olarak 7 günün 24 saati sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. 

Mobil Ödeme Bozdurma | Mobil Ödeme Bozum

Mobil ödeme bozum işlemlerinizi bakiyenizi nakite çevrimeniz için en hızlı şekilde işlemlerimiz sağlanmaktadır.
BozdurmaOfisi, Mobil Ödeme Bozum 7/24 hizmetinizdedir.

Mobil ödeme bozum, mobil ödeme bozdurma, faturayı tl çevirme, fatura nakite çevirme, mobil bakiye nakite dönüştürme, mobil tl nakite çevirme, fatura tl dönüştürme, fatura bakiye satma,  steam hediye kartı, apple hediye kartı, razer gold pin bakiye, kontör sat işlemleriniz  7/24 BozdurmaOfisi tarafından nakit dönüştürme işlemleri hızlı, güvenilir şekilde sağlanır.
Daha detaylı bilgi için 
 
BURAYA TIKLA

Mobil Ödeme Bozdurma Limitleri

 • Turkcell operatörü abonelik yaşı 90 günün altında ise mobil ödeme bozum limitiniz 70 TL’dir.
 • Vodafone operatörü abonelik yaşınız 0-90 gün ise mobil ödeme limitiniz “75 TL”,
 • Türk Telekom operatörü abonelik yaşınız 4 ay altında ise limitiniz ilk 4 ay için 70 TL ile sınırlıdır.
 
 • 90 günden uzun süredir Turkcell abonesiyseniz  mobil ödeme limitiniz 100-1000 arasındadır.
 • 90 günden uzun süredir Vodafone müşterisi olanlar için aylık “350 – 1.250 TL”, günlük ” 150-350 TL ” arasında değişmektedir.
 • 120 günden uzun süredir TürkTelekom abonesiyseniz aylık litiminiz genel olarak 400TL ile sınırlıdır. Müşteri ödeme düzenine göre limit farklılık gösterebilmektedir.

Mobil Ödeme İzinleri & Kullanımı

 • Mobil bozum, mobil bakiye nakite dönüştürme hizmetlerinden yararlanabilmek için Turkcell operatörünü kullanıyorsanız Paycell uygulamasından veya telefonunuzun mesajlar kısmından AC yazıp 5522′ ye sms göndererek mobil ödemenizi aktif edebilirsiniz.
 • Mobil bozum, mobil ödeme bozdurma hizmetlerinden yararlanabilmek için Vodafone operatörünü kullanıyorsanız “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e SMS göndererek mobil ödemeyi kullanıma açmanız gerekmektedir.
 • Mobil Bozdurma 7/24 işlem hizmetlerinden yararlanabilmek için Türk Telekom operatörü kullanıyorsanız, mobil ödeme bakiyenizi nakite çevirmek için ” MOBILODEME KAYIT ” yazıp ” 5555 ” e SMS göndererek hattınızı mobil ödemeye açmanız gerekmektedir.
 • Turkcell mobil ödeme bozdurma ile mobil tl nakite dönüştürme  işlemi sağlayacak değerli müşterilerimiz Paycell uygulamanız yoksa SMS onaylayarak alacağınız ödeme çok düşük olacaktır.
 • Paycell uygulamanız yok ise yüklemenizi ve daha yüksek ödeme almanızı öneririz.
 • Paycell uygulamasını aşağı da paylamış olduğumuz linkler üzerinden indirebilirsiniz.
 • GooglePlay | AppleStore
 • Vodafone operatöre ait mobil ödeme limitinizi ” MOBILODEME LIMIT ” yazıp 7878 e göndererek öğrenebilirsiniz.

Nakite Çevirme Kullanımı

 • BozdurmaOfisi, mobil ödeme bozum, faturayı tl çevirme işelmlerimizden faydalanabilmek için Turkcell mobil ödemeniz açık olmalıdır.
 • Açık olması halinde Turkcell mobil ödeme bozummobil ödeme bozdurma ile fatura nakite çevirme işlemi sağlanmaktadır.

“Mobil ödeme bozdurma işlemlerinizi hızlı ve güvenli şekilde tamamlıyoruz. ”

Bozdurma Ofisi